تجربه ای نو با مادینو

داستان موفقیت شرکت مادینو

هرآنچه برای کارکردن نیاز دارید 

از ما تهیه کنید.

درباره فروشگاه آنلاین مادینو

ماشین های اداری مـــادینـــو – تاریخ تاسیس 1400

به پشتوانه بیش از 20 سال سابقه در حوزه ماشین های اداری مخصوصا دستگاه چاپگر، به علت نیاز بیش از حد مردم به چاپ برصدد آن آمدیم تا دراین اوضاع نابسامان اقتصادی بتوانیم خدمتی مفید به هموطنان خود ارائه دهیم که شامل فروش دستگاه های کارکرده ی کاملا سالم، کم کارکرد و دارای ضمانت بی قید وشرط و البته هزینه مناسب و منصف باشد.

مادینو تمامی سعی و تلاش خود را در جهتت ارائه بهترین کیفیت و جنس کالا بسته به نیاز مشتری دارد. که این امر با تماس شما با مشاوران خرید مادینو بصورت رایگان امکان پذیراست.

شرکت مادینو درتاریخ 1396/06/15 با مدیریت جناب مهندس محمدعلی بُنِستانی تاسیس گردید.

درتاریخ 1400/01/01 آغاز به فروش تخصصی پرینتر دست دوم بصورت الکترونیکی کردیم و درصدد آنیم که تمامی محصولات الکترونیکی را به سبد کالای فروش خود اضافه کنیم.

چرا مادینو؟

کلیه دستگاه های موجود در فروشگاه آنلاین مادینو دارای گارانتی 7 روزه ی  مرجوعی بی قید و شرط و همچنین شش ماه گارانتی خدمات هستند. این دستگاه ها همگی با کیفیت عالی، بعضا تعمیر شده با قطعات نو  و قابل ارتقا اند.

درضمن ارسال رایگان کالا برای تمامی مشتریان فراهم است.

1186
محصولات فروخته شده
1180
مشتریان راضی
5
کارشناسان مادینو
0
کالای مرجوعی

هرآنچه برای کارکردن نیاز دارید از ما تهیه کنید

فروشگاه آنلاین مادینو در نظر دارد در سال پیش رو اقدام به فروش کلیه لوازم ماشین های اداری اعم از لپ تاپ، مانیتور و کیس های استوک ( یا دست دوم ) کند. تا شما بتوانید در حوزه ماشین های اداری و الکترونیک قدرت خرید بالاتر و آسان تری داشته باشید.

ما چه میکنیم؟

ماشین های اداری مادینو با بکارگیری دستگاه های کارکرده ( یا دست دوم ) و آوردن آنها به چرخه مصرف برای مصارف خانگی و اداری با بهترین قیمت در جهت بالا بردن قدرت خرید مردم میکوشد.